Sprzedaż nieruchomości - Racibórz i okolice

Jeśli jesteś na etapie wyszukiwania w Google frazy „sprzedaż nieruchomości Racibórz” i trafiłeś na naszą stronę, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Twoje poszukiwania właśnie zostały zakończone!

Jesteśmy biurem nieruchomości z wieloletnią tradycją, która prowadzi efektywne działania, związane również ze sprzedażą nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest sprzedać mieszkanie, dom, lokal, czy jakąkolwiek inną nieruchomość i tym samym trafić ze swoją ofertą do tych, którzy byliby nią zainteresowani.

Sądzisz, że nikt nie potrzebuje tego, co chcesz sprzedać? Udowodnimy Ci, jak bardzo się mylisz. Z powodzeniem zajmiemy się sprzedażą nieruchomości w Raciborzu i okolicach, pomożemy sprzedać także Twój lokal czy nieruchomości komercyjne. Nam naprawdę warto zaufać. I zaraz się o tym przekonasz. Oferujemy kompleksowe usługi oraz pomoc na każdym etapie sprzedaży nieruchomości, przez co Twój udział w procesie sprzedaży zredukowany jest do niezbędnego minimum.

 

Zakres usług biura nieruchomości ESTE przy sprzedaży nieruchomości:

 • Dokładne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości.
 • Skrupulatna wycena nieruchomości na podstawie doświadczenia.
 • Wykonanie sesji zdjęciowej, wirtualnego spaceru, zdjęć z drona.
 • Przygotowanie i organizacja dni otwartych, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 • Przygotowanie umowy pośrednictwa zabezpieczona ubezpieczeniem OC.
 • Zapewnienie wszelkich czynności organizacyjno-marketingowych.
 • Dokładna prezentacja nieruchomości.
 • Zbieranie wszystkich dokumentów potrzebnych do sprzedaży nieruchomości.
 • Znalezienie oraz umawianie notariuszy.
 • Dogłębna i efektowna analiza potencjalnych klientów.
 • Przygotowywanie bezpiecznych umów przedwstępnych.
 

SPRZEDAŻ DOMÓW I MIESZKAŃ

Sprzedaż domów oraz sprzedaż mieszkań w Raciborzu i okolicach nie jest zadaniem łatwym ze względu na sporą konkurencję rynku. Samodzielne działania niekiedy nie przynoszą efektu, domy i mieszkania przez wiele miesięcy a nawet lat czekają na nowych nabywców, tracąc przy tym na wartości. Naszym zadaniem jest nie dopuścić do takiej sytuacji.

W naszej ofercie posiadamy zarówno domy oraz mieszkania pochodzące z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Posiadamy dokładną bazę przekrojową, która zawiera starannie wyselekcjonowane oferty.

Wszystkie domy i mieszkania poddawane są rzetelnej wycenie, dzięki czemu dbamy o zadowolenie kupujących, jak i sprzedających. Sprzedaż domów oraz sprzedaż mieszkań w Raciborzu i okolicach w naszym wykonaniu ma przebiegać sprawnie, co z powodzeniem udowadniamy naszym klientom.

 

SPRZEDAŻ LOKALI I NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH

Sprzedaż nieruchomości komercyjnych oraz sprzedaż lokali (usługowych, handlowych, itp.), bywa niekiedy utrudniona ze względu na dużą konkurencję na rynku nieruchomości. W naszej ofercie znajdziecie wyselekcjonowane propozycje, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Sprzedaż lokali (usługowych, handlowych, itp.) oraz sprzedaż nieruchomości komercyjnych w naszym wykonaniu ma za zadanie wywołać zadowolenie klientów, o które zawsze dbamy na najwyższym poziomie.

 

SPRZEDAŻ DZIAŁEK

Sprzedaż działek kojarzy Wam się ze żmudnym dodawaniem ogłoszeń, na które i tak nie ma żadnego odzewu? Jeśli powierzycie to zadanie nam, nie musicie się o nic martwić. Dbamy o to, by sprzedaż działki przebiegła sprawinie, dlatego z naszej strony gwarantujemy dokładne przygotowanie nie tylko pełnej dokumentacji, ale również udzielamy wszelkich potrzebnych informacji.

 

DLACZEGO WARTO ZLECIĆ SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI SPECJALISTOM?

Pracownicy naszej firmy pracują rzetelnie i dokładają wszelkich starań, by osiągnąć pełne zadowolenie naszych klientów. Nie da się ukryć, że rynek pierwotny, jak i wtórny nierzadko kryją w sobie niespodzianki – często nieprzyjemne. Korzystając z usług ESTE Nieruchomości macie pewność, że unikniecie rozczarowań, zaoszczędzicie nie tylko cenny czas, ale i ograniczycie koszty.

Oferujemy możliwość zlecenia oglądania nieruchomości poprzez oddanie nam kluczy lub zlecenia nam prowadzenia negocjacji cen pośredników, gdzie ewentualne koszty dojazdy pokrywane są już z prowizji.

Posiadając wieloletnie doświadczenie, doskonale znamy rynek nieruchomości – kupna, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości. Wiemy, gdzie powinno znaleźć się Twoje ogłoszenie oraz do kogo ma ono trafić, by osiągnąć zamierzony cel. Podsiadamy ogromną bazę danych oraz kontaktów, które wypracowaliśmy na przestrzeni lat naszej pracy. Ponadto, oferujemy pełne bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dajemy gwarancję na prowadzenie transakcji zgodnych z przepisami prawa.

Sprawdź też: Wynajem mieszkań Racibórz

 

Skontaktuj się z nami Powrót do strony głównejSPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI - NAJNOWSZE OFERTY: