Zakup nieruchomości - Racibórz i okolice

Chcesz kupić nieruchomość, a tracisz tylko czas na przeglądanie ofert, które w swoim opisie mają niewiele wspólnego ze stanem rzeczywistym? Znamy to!

Przychodzi do nas wiele osób sfrustrowanych straconym czasem oraz zupełnie zrezygnowanych. Właściwie czy zakup nieruchomości jest taki trudny? Potwierdzamy – jest, ale nie musi taki być. Wystarczy, że powierzysz to zadanie nam, dokładnie dopracujecie swoje oczekiwania, a my wykonamy za Ciebie całą pracę. Brzmi dobrze? Dajemy Ci słowo, że jeszcze lepiej wygląda!

Zakup nieruchomości, kupno mieszkania, domu czy też działki wcale nie muszą spędzać dłużej snu z Twoich powiek. Zadbamy o wszystko kompleksowo, ograniczając do minimum Twój udział w transakcji. Może interesuje Cię kupno domu lub kupno lokalu? Podaj nam szczegóły, a my zajmiemy się resztą!

 

Zakres usług biura nieruchomości ESTE przy zakupie nieruchomości:

  • Dbamy o zgodność dokumentów z stanem faktycznym.
  • Współpracujemy z doradcą kredytowym oraz notariuszami.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo przy podpisaniu umowy.
  • Pilnujemy, by transakcja kupna była zabezpieczona umową OC pośrednika.
  • I dajemy gwarancje na kompleksową i rzetelną obsługę w tym zakresie. Jeśli zauważycie niedopatrzenia, dostaniecie od nas zwrot pieniędzy.
 

KUPNO MIESZKANIA LUB DOMU

Kupno mieszkania oraz kupno domu w Raciborzu i okolicach bywa zadaniem trudnym. Na rynku – pierwotnym, jak i wtórnym – roi się od przeróżnych ofert, które niejednego zainteresowanego przyprawiają o zawrót głowy. Poza tym nierzadko zdaje się trafić na niemiłe niespodzianki, przez co tracicie tylko czas. Jednak jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, unikniesz rozczarowań oraz zyskasz nie tylko czas, ale również pieniądze.

Działamy wedle ściśle określonego planu, wiemy, gdzie znaleźć Twoje wymarzone mieszkanie lub dom. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my zapewnimy kompleksową obsługę podczas prowadzenia transakcji. Z nami kupno mieszkania lub domu w Raciborzu i okolicach to prawdziwa przyjemność.

 

KUPNO LOKALU LUB NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEJ

Kupno lokalu lub kupno nieruchomości komercyjnej przyprawia Cię już o zawrót głowy? Oferujemy Ci swoje kompleksowe wsparcie, bo wiemy, jak trudne jest podjęcie właściwej decyzji.

By sprostać Twoim oczekiwaniom dokładnie uwzględniamy wszystkie sprecyzowane oczekiwania pod względem lokalizacji, rynku wtórnego lub pierwotnego oraz metrażu. Jednak kupno lokalu lub kupno nieruchomości komercyjnej wcale nie musi przebiegać wedle ścisłej analizy z Twojej strony. Wystarczy kilka kluczowych wskazówek, a my zadbamy o resztę.

Nakreśl nam swoje marzenia, a my postaramy się je zrealizować, wybierając tylko takie propozycje, które mogą naprawdę Cię zainteresować.

 

KUPNO DZIAŁKI

Kupno działki jest zadaniem niezwykle trudnym ze względu na ogromną konkurencję na rynku. Jednak to nie wszystko – niekiedy pojawiają się problemy prawne czy związane z innymi aspektami, które bywają do rozwiązania trudne już po zakupie. Jednak można tego uniknąć i powierzyć kupno działki naszej agencji, która wedle określonych wymagań wybierze wyselekcjonowane oferty, by móc Ci je finalnie przedstawić. Uprzednio oczywiście sprawdzimy wszelkie niezbędne czynniki, byś Ty mógł spać spokojnie.

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ ZA POŚREDNICTWEM BIURA NIERUCHOMOŚCI?

Decydując się na kupno nieruchomości za pośrednictwem biura ESTE Nieruchomości zyskujesz nie tylko czas, ale również pieniądze. Kierując się wieloletnim doświadczeniem oraz nieustannie poszerzającą się bazą kontaktów, wiemy, gdzie szukać Twojego wymarzonego mieszkania, domu, lokalu czy działki.

Dokładamy wszelkich starań, by zyskać Twoje zadowolenie. Wybieramy tylko te oferty, które są uczciwe i godne uwagi, sprawdzając od razu zgodność wszelkich dokumentów, zabezpieczamy transakcję umową OC oraz priorytetowo traktujemy sprawę bezpieczeństwa.

Potrzebujesz doradztwa kredytowego lub notariusza? Nie trać czasu na ich szukanie. Oferujemy pełen pakiet usług i polecamy sprawdzone oraz uczciwe osoby, które mogą wspomóc Cię w realizacji Twoich marzeń.

Sprawdź też: Sprzedaż mieszkań i domów Racibórz | Wynajem mieszkań i domów Racibórz

 

Skontaktuj się z nami Powrót do strony głównej